Kurumsal

 İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT- HAKKIMIZDA 

İstanbul evden eve nakliyat firmamız kurulduğu 1975 yılından itibaren kendini geliştiren ve yeni gelişmelere ayak uydurarak İstanbul’da nakliye sektöründe öncü konuma yerleşmeyi başarmıştır. Kuruluş felsefesi müşteri memnuniyeti olan firmamız deneyimli ve eğitimli kadrosuyla İstanbul evden eve nakliye hizmetine yeni bir bakış açısı getirmeyi kazanmıştır. İstanbul’da bulunan diğer nakliye firmalarından en belirgin farkımız müşteriye yüzde yüz memnuniyet sağlamamızdır. Nakliye sektörünün her hizmetinde firmamızın uyguladığı kendisine has yöntemleri sayesinde siz değerli müşterilerimizin eşyalarını, gerek İstanbul evden eve gerekse şehirlerarası eşya nakliyatında sorunsuz taşıma hizmeti vermeyi garanti etmektedir. İstanbul evden eve nakliyat hizmetini yıllardır birlikte çalıştığı deneyimli ve her konuda usta çalışanları sayesinde bu günlere gelmeyi başarmıştır. Verdiğimiz her hizmette karşılıklı eşya taşıma sözleşmesi imzalamadan asla işe başlamayan firmamız, aynı zamanda imzaladığımız bu sözleşmenin bütün hükümlerine istisnasız uymaktadır. Her zaman müşterinin ihtiyaçlarına göre hizmet veren firmamız İstanbul’da evden eve nakliye hizmetini en ekonomik ve en hızlı veren firmadır. Sorunsuz nakliyat hizmeti veren firmamız İstanbul’da nakliye fiyatını en uygun hale getirmeyi başarmıştır. Kalabalık ve karma karışık İstanbul trafiğinde bile bir gün içinde yeni evinizde olmanızı garanti eden firmamız sayesinde ertesi sabah yeni evinizde işinize gitme sözünü vermekteyiz.
Amacımız İstanbul’da bulunan belgeli belgesiz yüzlerce nakliyat firmaları arasında en uygun fiyatla hızlı şekilde eşyalarınızı günü birlik sorunsuz ve kazasız taşımaktır. Taşıdığı her eşyaya ayrı ayrı önem veren firmamız bütün eşyaları son kalite ithal boncuk naylonlar kullanarak ambalajlar. Daha sonrasında ise gelişmiş son kalite araçlarımız sayesinde eşyalarınız aynı gün içinde yeni adresinize götürülüp yerleşimini yapmaktadır. İstanbul’da evden eve nakliyat deyince akla gelen ilk firma olmanın verdiği gururla hizmetlerimize durmadan her kalitemize kalite katarak devam etmekteyiz.

 İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT - MİSYONUMUZ

 

Genç ve dinamik çalışan kadromuzla İstanbul evden eve nakliyat sektörünü büyüterek ülkede nakliye hizmetinde söz sahibi olan firmaların başında olmaktır.

 İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT - VİZYONUMUZ 

 

İnsani değerleri ön plana çıkararak İstanbul’da evden eve nakliye hizmetini ülke ekonomisine katkıda bulunarak en uygun fiyata ve sorunsuz bir şekilde siz değerli müşterilerimize sunmaktır.