Maltepe/İstanbul
0850 303 51 52
info@istanbulnakliyatfiyatlari.com

İstanbul Eşya Depolama

İstanbul Evden Eve Nakliyat Firması

İstanbul gibi büyük bir nüfusa sahip şehirde bir çok nedenden ötürü insanlar eşyalarını depolamak mecburiyetinde kalır. Bunun içinde güvenebilecekleri taşıma ve depolama firması aramaya başlarlar. İstanbul Nakliyat, eşya depolama hizmetlerini kurulduktan bir süre sonra müşterilerinin önerileri üzerine vermeye başladı. Başlangıçta tek depolama alanına sahip olan İstanbul Nakliye Firması artan nüfus ve artan pahalılık nedeniyle depolama alanlarını arttırarak daha fazla kişi ve kuruma hizmet vermeye başladı. Depolamada en önemli husus depolama alanlarının güvenliği ve temizliğidir. İstanbul evden eve nakliyat ve depolama firmasının bünyesinde barındırdığı depolar 7/24 güvenlik sistemleri ile korunmakta ve ayrıca rutin olarak dezenfekte edilmektedir.

istanbul eşya depolama

Eşyalarınızı depolamaya İstanbul Nakliyat firması ile karar verdiyseniz öncelikli olarak ekspertiz hizmeti alarak nasıl bir hizmetin gerektiği kararlaştırılır. Depolanacak eşyalarınızın türüne ve miktarına göre ambalajlama malzemesi temin edilir. Depolama tarihinde mutabık kalındıktan sonra belirlenen gün ve saatte firma ekibi evinize gelerek tüm eşyalarınızı toz almayacak şekilde ambalajlar. Daha sonra muhafaza edilmek üzere İstanbul Nakliyat depolarına gönderilir. Eşyalarınız üzerine streç film çekilerek isminiz yazılır ve depolama süresince rutin olarak kontrol edilir.

İstanbul Nakliyat ve Depolama firması ile eşyalarınızı güvenle muhafaza etmek istiyorsanız hemen müşteri temsilcisiyle iletişime geçerek uygun bir tarihe randevunuzu alabilirsiniz.