Maltepe/İstanbul
0850 303 51 52
info@istanbulnakliyatfiyatlari.com

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat Firması

İSTANBUL Evden Eve Nakliyat Firması, 1990 yılında Maltepe’de kurulmuş profesyonel ekiplerden oluşan ve daima müşteri memnuniyetini gözeten, titizliğe ayrıca önem veren taşıma ve depolama firmasıdır. Firmanın kuruluşundan beri tek gayesi müşterilerinin memnuniyeti olmakla birlikte sektörde adından söz ettirmeyi başarabilmektir. Yıllarca bu amaçla hizmet veren İSTANBUL NAKLİYAT bugün evden eve nakliyat sektörünün İstanbul temsilcisidir. Aynı ismi kullanarak prim yapmaya çalışan firmalara rağmen günümüzde hizmet kalitesinden dolayı fark yaratan İstanbul evden eve nakliyat büyük bir ivmeyle yoluna hız kesmeden devam etmektedir.

Evden eve nakliyat hizmetlerinde itina ve büyük bir disiplinle çalışan İstanbul Nakliyat ekibi sektörde adından sıkça söz ettirmektedir. Titizlik arayan insanların tek tercihi haline gelen İstanbul Nakliyat Firması sunmuş olduğu uygun fiyatlı kaliteli hizmetlerle de bütçelere katkıda bulunmaktadır.

İstanbul Nakliyat ekibi evden eve nakliyat hizmetlerinde belirli bir düzene göre hareket etmektedir. Sizler İstanbul Nakliyat ile taşınmaya karar verdiğinizde öncelikle firma tarafından ücretsiz olarak ekspertiz hizmeti alırsınız. Daha sonra ise taşınma işlemi şu şekilde devam eder;

istanbul evden eve nakliyat ambalajlama

  • Evinize gelen eksper evinizin oda sayısına göre ne kadarlık ambalajlama malzemesi gerektiğini ve hangi ebattaki aracın kullanılacağını belirler ve taşınma tarihini netleştirir.
  • Taşınma günü ve saatinde evinize gelen İstanbul evden eve nakliyat ekibi önce tüm eşyalarınızı paketler ve daha sonra taşıma işlemine geçer.
  • Kırılacak eşyalarınız firma ekibi tarafından beyaz steril kağıtlarla sarılarak uygun ebattaki karton kolilere yerleştirilir.
  • Mobilyalarınız marangoz tarafından dikkatlice de-monte hale getirilir.
  • Tüm paketleme ve taşıma işlemi gerçekleştirildikten sonra yeni evinize doğru yola çıkılır. Yeni evinizde de dilediğiniz şekilde eşyalarınız dizayn edilerek taşınma işleminiz hasarsız bir şekilde sonlanır.

Genel olarak evden eve nakliye hizmeti bu şekilde olmakla birlikte istekleriniz doğrultusunda da değişkenlik gösterebilmektedir.
Sizler de evinizi İstanbul Nakliyat ile taşımaya karar verdiyseniz hemen iletişime geçerek uygun bir tarihe randevu alabilirsiniz.