Maltepe/İstanbul
0850 303 51 52
info@istanbulnakliyatfiyatlari.com

Şehirler Arası Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat Firması

Şehirler arası taşınmalarda şehir içi taşınmalara göre daha fazla dikkat etmek gerekir. Eşyalarınızı güvenebileceğiniz ve sundukları hizmetten memnun kalacağınız firmalara emanet etmek istersiniz ve bu sebeple de yoğun bir araştırma yapar seçiminizi ona göre yaparsınız. Bu noktada devreye sizlere gereken güveni fazlasıyla verebilecek ve hizmetinden de oldukça memnun kalabileceğiniz firma olan İstanbul Nakliyat giriyor. Bugüne kadar Türkiye’nin tüm bölgelerinde sayısız hizmet sunmuş olan İstanbul şehirler arası evden eve nakliyat firması müşterilerinin memnuniyeti için oldukça fazla efor göstermektedir.

istanbul evden eve taşımacılık

Evinizi bir şehirden başka bir şehre taşımaya karar verdiğinizde ve istanbul nakliyat ile anlaştığınız takdirde firma tarafından ücretsiz ekspertiz hizmeti alırsınız. Bu hizmet sayesinde eşyalarınız için en ideal ambalaj miktarı ve kamyon türü belirlenmiş olur. Taşınma tarihinde istanbul evden eve nakliyat ekibi evinize gelerek tüm eşyalarınızı paketler ve araca taşır. Sizler kaza sigortasını imzaladıktan sonra araç belirtilen adrese doğru ekip ile birlikte hemen yola çıkar ve tahmin edilen sürede yeni evinize varır.
Yeni evinizde de eşyalarınız dilediğiniz şekilde dizayn edilerek teslim edilmiş olur.

şehirler arası nakliyat

Yakın zamanda şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti almak için hemen istanbul evden eve nakliyat firması web sayfasının iletişim bölümünden müşteri temsilcisiyle iletişime geçerek randevu oluşturabilirsiniz.